Po stopách One Direction

10. srpna 2013 v 20:11 | ddomi
Článek je datován na den: 1.června 2012

Ahój!
Tak jsem se dneska vrátila domů. Musím říct, že Anglii jsem si během těch pár dnů zamilovala, ale nejvíc ze všeho mě okouzlil Londýn.
Každopádně, tento článek je věnován spíše Directionerům a ostatním kterým nevadí a až ten příští bude zaměřen více jako na "celek Anglie". (První chci zveřejnit tento, protože na jeho psaní a uspořádání si a uvědomění si, že jsem "TAM" opravdu byla - se těším celý den!)
Bohužel nevlastním žádný profesionální fotoaparát, ani fotit neumím, jsem spíše..."amatérský turista", takže za kvality fotografií se omlouvám, hodně jich je rozmazaných což mě mrzí, ale nevadí, pusťme se do toho! :-)
Do Anglie městečka Ely jsme přijeli v pondělí v poledne. Prošli jsme pár klášterů a jednu katedrálu, kde byl i obchůdek se suvenýrama. Našla jsem tam stojan se jmény. Mé neměli. Ovšem! Jelikož je tohle článek "Po stopách One Direction", začala jsem fotit první známky po 1D už v klášteře, ačkoli s tím neměli nic společného. :D
(Oblíbené britské jméno? Liam, Harry a Kevin!)

V ten samý den jsme prošli pár uliček s obchody, zabloudila jsem do jednho, kde mě hned udeřil do očí Louisův look! :D
Opět to nejspíš nebyl záměr prodavaček (ikdyž kdo ví :D), avšak každý Directioner to v tom zkrátka vidí. :D
Podobné tričko např. z klipu WMYB. ↓
Nyní konečně jedna z ověřených věcí, kde kluci byli spatřeni. Neni to přesné, podle mě dokonce byli z té absolutně druhé strany, přesto v klipu One Thing je záznam na katedrálu. Moje fotka ↓
V klipu čas 2:12 - 2:15 Vidíte jí? :-)
Nyní vám nabízím pohled, jakožto takové shrnutí Londýna. V klipu je těchto částí dost, proto jsem se snažila vyfotit něco podobného. Asi jsme stáli ze špatné strany, nikde nebyl vidět Big Ben. Každopádně fotka Eye of London. Mám více fotek i zblízka, přesto se nezlobte, že sem dávám tuto. ;)
Louis "v oku". :D ↓
A samozřejmě v Lodnýně jsem našla i Niallovi pověstné NANDOS!!!! Nádhera! :-)
Ještě jedny...
Popravdě, chtěla jsem si v Anglii koupit něco s 1D, jenomže... ONO JE TOHO VŠUDE TOLIK! A MÁ TO NA SOBĚ ÚPLNĚ KAŽDÝ!... takže jsem si nic nekoupila a jen to pro vás nafotila. Asi to tak je lepší. Kdyby jste to taky celý dny potkávali dokola, budou vám ty věci připadat kýčovité, a to to nemyslím zle, vždyť já je miluju.. :D ...takže jsem si místo toho nakoupila pořádný oblečení a raději navštívila místa, KDE STÁLI, BYLI, DÝCHALI... (trošku úchylnost)
Tady u tý fotky mě napadlo spočítat, kdo z kluků je jak oblíbený podle prodanosti jejich plakátů. Ovšem se k tomu nemůžu dostat, takže pokud někdo máte čas, zkuste to spočítat. Zajímal by mě výsledek. ;)
Srandovní bylo to, že jsem potkala holku, která ŠÍLENĚ připomínala Liamovu přítelkyni Danielle Peazer! Stála ode mě dost daleko a pořád zády, tak jsem si už fakt myslela, že to je ona. (Nebyla.)
Danielle Peazer ↓
Záhadné děvče ↓
Když kluci natáčeli One Thing, jeli kolem "LYCEUM THEATRE" a hned u toho byl Lion King. Byl to jeden z mých dalších bodů, které jsem chtěla najít. Ovšem bohužel... Štve mě, že jsem ale byla asi vážně blízko! Našla jsem totiž ceduli! :D
_________________________________________________________________________________________
čas v klipu 0:51
Moje fotka: ↓
____________________________________________________________________________________________________
A konečně jsme u Trafallgar Square, což byl můj hlavní směr! Tam se natáčela většina videoklipu OT!
Nevim co k tomu dodat.... jen.. JÁ TAM BYLAA!!!! ♥
FOTKY:
↓SICE ROZMAZENÉ, ALE VĚTŠINA TOČENÁ ZDE! ↓
A tak tedy nakonec se dostáváme ke Covent Garden, kde i klip končí.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Leňa Leňa | 11. srpna 2013 v 13:34 | Reagovat

Super!!

2 BooBear ;D BooBear ;D | 11. srpna 2013 v 15:40 | Reagovat

Ty jsi úplně odvázaná z toho, že jsi tam byla, a teď si vem, že někdo tama chodí každý den :OO :3 A vůbec netuší, na jakém významném místě se zrovna nachází :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama